Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Coaches
LUGI have at the moment a number of involved coaches in the different teams.

Chloe Nauta
chloe@lugiwaterpolo.com

Filip Wennberg
filip@lugiwaterpolo.com

Laura Griffin
laura@lugiwaterpolo.com

Moulham Abboud
moulham@lugiwaterpolo.com

Patrik Bark
patrik@lugiwaterpolo.com

Ryan Kennedy
ryan@lugiwaterpolo.com

Seth von Dardel
seth@lugiwaterpolo.com

Tadas Paskevicius
tadas@lugiwaterpolo.com

Tove Wennström
tove@lugiwaterpolo.com
 
Officiell huvudsponsor
Sponsorer
Våra sociala medier
Stötta LUGI
Vi är en del av
Vattenpolo i världen