Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Styrelsen

LUGI Vattenpolo har en styrelse som i dagsläget består av totalt sex personer. Här nedan finner ni information om LUGI styrelsen för året 2019.

Seth von Dardel, ordförande och kassör   
seth@lugiwaterpolo.com

Kim Hansson, ledamot            
kim@lugiwaterpolo.com

Chloe Nauta, ledamot             
chloe@lugiwaterpolo.com

Tove Wennström, ledamot     
tove@lugiwaterpolo.com

Moulham Abboud, ledamot
moulham@lugiwaterpolo.com

Laura Griffin, ledamot
laura@lugiwaterpolo.com